NapiProjekt

Vodeon

Utrzymujemy się z reklam oraz wsparcia użytkowników.
Jeśli chcesz, by serwis pozostał darmowy, wyłącz adblocka lub dorzuć się.
Pamiętaj, każdy grosz się liczy!

NapiProjekt

idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu

NapiProjekt to program, dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz dopasowane do Twojego filmu napisy. Program jest dziecinnie prosty w obsłudze. Wystarczą dwa kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się napisy idealnie dopasowane do Twojej wersji filmu.

Aktualności

Poszukujemy moderatorów. Dołącz do naszego zespołu.

2018-10-02 więcej

Awaria OVH, firmy hostującej serwis.

2017-11-09 więcej

Tu możesz dodać propozycje rozwoju NapiProjekt

2017-10-27 więcej

Statystyki

Dzisiaj Pobrań napisów: 23473
Dodanych napisów: 32
Instalacji programu: 38
Założonych kont: 0
Dodanych powiadomień SMS: 0
Wysłanych powiadomień SMS: 0
Wczoraj Pobrań napisów: 20492
Dodanych napisów: 108
Instalacji programu: 265
Założonych kont: 3
Dodanych powiadomień SMS: 0
Wysłanych powiadomień SMS: 0

O programie NapiProjekt


Napiprojekt pozwala zoszczędzić sporo czasu i jeszcze więcej nerwów. Program służy do zautomatyzowanego pobierania napisów do filmów. I robi to bardzo skutecznie! Zasada działania jest banalnie prosta. Po zainstalowaniu programu w menu kontekstowym pojawia się dodatkowa opcja „Znajdź i dopasuj napisy”. Cała obsługa programu sprowadza się do kliknięcia prawym przyciskiem myszy na pliku wideo i wybraniu wspomnianej opcji.

Jeżeli napisy do naszego filmu znajdują się w bazie programu (a jest to bardzo obszerna baza, więc zazwyczaj nie ma z tym problemu), po chwili pojawia się okienko z informacją o rozpoznaniu pliku wideo i dopasowaniu napisów.

W tym momencie możemy już uruchomić nasz ulubiony odtwarzacz wideo i rozkoszować się filmem z napisami. Napiprojekt jest niewielki, ma znikome wymagania sprzętowe. Poza tym robi dokładnie to, czego można się po nim spodziewać nie rzucając się zbytnio przy tym w oczy. Program jest darmowy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Napiprojekt koniecznie zapoznaj się Video Poradami .


Opcje NapiProjekt


NapiProjekt, potrafi również pobierać napisy w języku angielskim. W łatwy sposób możemy również ustawić domyślny format oraz kodowanie pobieranych napisów, opcje te szczególnie przydają się w przypadku stacjonarnych odtwarzaczy, które obługują znikomą ilość formatów.

Program podczas pobierania napisów automatycznie pobiera również okładkę dla naszego filmu. Okładki te prezentowane są zamiast ikon folderów w eksploratorze Windows.