NapiProjekt

Vodeon

Utrzymujemy się z reklam oraz wsparcia użytkowników.
Jeśli chcesz, by serwis pozostał darmowy, wyłącz adblocka lub dorzuć się.
Pamiętaj, każdy grosz się liczy!

NapiProjekt

idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu

NapiProjekt to program, dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz dopasowane do Twojego filmu napisy. Program jest dziecinnie prosty w obsłudze. Wystarczą dwa kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się napisy idealnie dopasowane do Twojej wersji filmu.

Aktualności

Poszukujemy moderatorów. Dołącz do naszego zespołu.

2018-10-02 więcej

Awaria OVH, firmy hostującej serwis.

2017-11-09 więcej

Tu możesz dodać propozycje rozwoju NapiProjekt

2017-10-27 więcej

Statystyki

Dzisiaj Pobrań napisów: 5789
Dodanych napisów: 37
Instalacji programu: 57
Założonych kont: 0
Dodanych powiadomień SMS: 0
Wysłanych powiadomień SMS: 0
Wczoraj Pobrań napisów: 20100
Dodanych napisów: 337
Instalacji programu: 232
Założonych kont: 2
Dodanych powiadomień SMS: 1
Wysłanych powiadomień SMS: 0

NapiProjekt nie znalazł napisów?


To jeszcze nic straconego!Przeszukaj katalog NapiProjektW katalogu NapiProjekt, znajdują się napisy do wszystkich wersji filmowych. Często zdarza się, że film różni się jedynie rozdzielczością, w takim przypadku napisy z innej wersji pliku filmowego mogą również pasować do Twojej wersji. Koniecznie sprawdź dostępne wersje napisów znajdujące się w katalogu NapiProjekt. Jeśli znajdziesz pasujące napisy lub je dopasujesz to koniecznie dodaj (2 kliknięcia myszką) je do bazy NapiProjekt - tym sposobem oszczędzisz żmudnego szukania napisów innym użytkownikom NapiProjekt.

Przeszukaj inne serwisy z napisamiPoniżej znajduje się specjalnie zmodyfikowana do Twoich potrzeb wyszukiwarka. Skorzystaj z niej, aby znaleźć napisy po za serwisem NapiProjekt. Wyszukwiarka znajduje napisy do wszystkich wersji filmu, więc może się tak zdarzyć, że znajdziesz napisy niepasujące do Twojej wersji filmu. Jeśli znajdziesz pasujące napisy lub je dopasujesz to koniecznie dodaj (2 kliknięcia myszką) je do bazy NapiProjekt - tym sposobem oszczędzisz żmudnego szukania napisów innym użytkownikom NapiProjekt.


Ustaw darmowe powiadomienie SMS.


Specjalnie na potrzeby NapiProjekt uruchomiliśmy serwer SMS. Możesz zostać powiadomiony DARMOWYM SMSem w momencie pojawienia się oczekiwanych napisów w naszej bazie. Dodaj powiadomienie SMS.