NapiProjekt

Vodeon wyłączny partner VOD serwisu NapiProjekt
NapiProjekt

idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu

Napiprojekt to program dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu. Program jest banalny w obsłudze, wystarczą 2 kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się idealnie dopasowane napisy do Twojej wersji filmu.

Aktualności

NapiProjekt 2.2.0 jest już dostępny

2013-09-30 więcej

Nowy NapiDroid jest już dostępny do pobrania

2013-05-02 więcej

Awaria

2013-01-15 więcej

Statystyki

Dzisiaj Pobrań napisów: 121451
Dodanych napisów: 126
Instalacji programu: 1270
Założonych kont: 59
Dodanych powiadomień SMS: 26
Wysłanych powiadomień SMS: 35
Wczoraj Pobrań napisów: 301547
Dodanych napisów: 290
Instalacji programu: 3390
Założonych kont: 127
Dodanych powiadomień SMS: 83
Wysłanych powiadomień SMS: 79

NapiProjekt nie znalazł napisów?


To jeszcze nic straconego!Przeszukaj katalog NapiProjektW katalogu NapiProjekt, znajdują się napisy do wszystkich wersji filmowych. Często zdarza się, że film różni się jedynie rozdzielczością, w takim przypadku napisy z innej wersji pliku filmowego mogą również pasować do Twojej wersji. Koniecznie sprawdź dostępne wersje napisów znajdujące się w katalogu NapiProjekt. Jeśli znajdziesz pasujące napisy lub je dopasujesz to koniecznie dodaj (2 kliknięcia myszką) je do bazy NapiProjekt - tym sposobem oszczędzisz żmudnego szukania napisów innym użytkownikom NapiProjekt.

Przeszukaj inne serwisy z napisamiPoniżej znajduje się specjalnie zmodyfikowana do Twoich potrzeb wyszukiwarka. Skorzystaj z niej, aby znaleźć napisy po za serwisem NapiProjekt. Wyszukwiarka znajduje napisy do wszystkich wersji filmu, więc może się tak zdarzyć, że znajdziesz napisy niepasujące do Twojej wersji filmu. Jeśli znajdziesz pasujące napisy lub je dopasujesz to koniecznie dodaj (2 kliknięcia myszką) je do bazy NapiProjekt - tym sposobem oszczędzisz żmudnego szukania napisów innym użytkownikom NapiProjekt.


Ustaw darmowe powiadomienie SMS.


Specjalnie na potrzeby NapiProjekt uruchomiliśmy serwer SMS. Możesz zostać powiadomiony DARMOWYM SMSem w momencie pojawienia się oczekiwanych napisów w naszej bazie. Dodaj powiadomienie SMS.